جستجو در گزینه دو
Skip Navigation Linksصفحه اصلی سایت > خدمات عمومی > اخبار > حضور ٨٠٠ هزار ... ثبت نام در طرح ها | ورود

حضور ٨٠٠ هزار دانش‌آموز در آزمون‌های سمپاد و نمونه دولتی، اعلام نتایج،یک ‌هفته پس از برگزاری آزمون


عبدالامیر عرفی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با بیان اینکه در پایان هفته جاری، آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: آزمون ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه نمونه دولتی و سمپاد، به ترتیب در روزهای پنج شنبه و جمعه 19 و 20 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: منابع سوالات آزمون ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه نمونه دولتی و سمپاد، به ترتیب از کتابهای درسی پایه ششم ابتدایی و سال سوم راهنمایی خواهد بود و تنها از این منابع سوال مطرح می شود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش افزود: حدود 800هزار دانش آموز در 32 استان و مناطق مختلف کشور، در آزمون های مذکور شرکت خواهند کرد.

عرفی با بیان اینکه مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به عنوان متولی برگزاری این آزمون هاست، گفت: نظارت بر حسن اجرای آزمون های ورودی به مدارس نمونه دولتی و سمپاد برعهده مرکز سنجش است، به همین خاطر ترتیبی داده شده که ناظرینی در روز چهارشنبه جهت نظارت بر حسن اجرای آزمونها به استانها اعزام شوند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که نتایج این دو آزمون چه زمانی اعلام می شود؟ خاطرنشان کرد: حداکثر ظرف یک هفته بعد از برگزاری آزمونها، اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.
 

 
 
 

ثبت شده توسط : واحد ارتباطات در تاریخ : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷        تعداد مشاهده : ۱۹۹۸        تعداد نظرات : ۰      
 

*عنوان : ایمیل :

*متن نظر :
@@1 @@2 @@3 @@4 @@5 @@6 @@7 @@8 @@9 @@10 @@11 @@12 @@13 @@14 @@15 @@16
 
کاربران آنلاین: ۲۱۰ کل بازدیدکنندگان: ۴۲,۲۲۰,۱۱۶ کل صفحات بازدید شده: ۲۰۴,۰۱۰,۳۵۴